Strona główna

WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I ROZPOCZNIJ Z NAMI SWOJĄ PRZYGODĘ!

 

Potrzebujesz tylko 35 tyś. zł środków własnych by zacząć zarabiać 12 tyś. zł miesięcznie!

Poprowadź swój własny biznes…

W związku z dynamicznym rozwojem sieci, Catering 4 Pory Roku oferuje możliwość poprowadzenia własnego biznesu pod naszą marką.

Nie musisz posiadać lokalu ani kosztownego zaplecza! Nauczymy Cię jak prowadzić firmę przy minimalnych nakładach!

Realizujemy strategię rozwoju na rynek Polski, rynki europejskie, ale także jesteśmy otwarci na Partnerów spoza Europy.

Nasi franczyzobiorcy prowadzą działalność w oparciu o procedury, receptury i technologie wypracowane przez nas w ciągu kilkuletniej obecności na polskim rynku.

Naszym Partnerom proponujemy dwa modele współpracy.

1. Franczyzę z własną produkcją.

2. Franczyzę dystrybucyjną – dla wybranych lokalizacji:

Świnoujście Międzyzdroje Goleniów Gryfice Stargard Kołobrzeg Koszalin Poznań Gorzów Wielkopolski Słupsk Bydgoszcz Toruń Inowrocław Gniezno Piła Zielona Góra

Korzyści płynące ze współpracy 

franczyzowej z siecią Catering 4 Pory Roku:

Korzyści płynące ze współpracy franczyzowej z siecią Catering 4 Pory Roku:

Know-how niezbędne do rozpoczęcia działalności Minimalne nakłady finansowe potrzebne to otwarcia biznesu Licencję na posługiwanie się znakiem przez cały okres umowy Sprawdzoną i rozpoznawalną na rynku markę Działanie na podstawie sprawdzonego modelu operacyjnego i procedur zarządzania biznesem Korzystanie ze sprawdzonego menu, przepisów i procedur kulinarnych Pomoc w organizacji zaplecza produkcyjnego i/lub logistycznego Franczyzobiorcy Stałą opiekę Opiekuna Franczyzy przez cały okres trwania współpracy Wyłączność terytorialną na danym obszarze Doradztwo w zakresie wymogów prawnych związanych z prowadzeniem placówki cateringowej Dedykowany system do obsługi zamówień wraz z aplikacją wspomagającą pracę kierowców Szkolenia wstępne i okresowe dla Franczyzobiorcy i jego personelu Starannie przygotowany model franczyzowy z gotową koncepcją sprzedażową

Proces przygotowania biznesu

Przeprowadzamy franczyzobiorców przez proces przygotowania biznesu do jego otwarcia, polecamy dostawców sprzętu, wyposażenia i zaopatrzenia, przekazujemy receptury przyrządzania dań i technologię ich produkcji, a także uczymy w praktyce, jak skutecznie zarządzać marką sieciową. Przez cały okres współpracy zapewniamy też stałą pomoc i doradztwo w każdym aspekcie związanym z prowadzeniem biznesu.

Jakie warunki musisz spełnić by rozpocząć z Nami współpracę? 

Dysponujesz odpowiednim kapitałem ludzkim i zapleczem finansowym Masz chęci do poszerzania horyzontów biznesowych Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu biznesu Jesteś zdeterminowany w osiąganiu wyznaczonego celu

Nasi Klienci i rekomendacje

DTS Nieruchomości Dominika Saj i Wspólnicy Sp. Komandytowa

Z firmą Catering 4 Pory Roku współpracuje nieprzerwanie od 2010 roku. Firma zapewnia poczęstunek na wszystkich naszych imprezach dla klientów oraz na prywatnych spotkaniach firmowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Jedzenie zawsze w pełni zaspokaja nasze oczekiwania, jest wyśmienite, różnorodne, bardzo elegancko podane. Obsługa bardzo profesjonalna i dyskretna. Z przyjemnością stwierdzam, że firma rzetelnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań zapewniając usługi na wysokim poziomie.

Dominika Saj Członek Zarządu

Janpol Metal

Bardzo dobry catering godny polecenia. Od kilku miesięcy zamawiam posiłki i jestem zawsze bardzo zadowolony. Potrawy smaczne i zróżnicowane. Dostawa zawsze na czas. Wykorzystywane produkty są z najwyższej półki, potrawy są pysznie doprawione i widać różnorodność w smakach.

Paweł Kiełbasa

Orange

Polecam z czystym sumieniem, bardzo dobre jedzenie i ładnie podane.

Maciej Staniszewski

Bricoman

Jedzonko petarda, wachlarz smaków genialny, jak catering to tylko #4poryroku#. Polecam naprawdę jest smacznie.

Kris Michalski

Shell

Bardzo polecamy! Super kontakt, bardzo dużo, bardzo smacznego jedzenia. Każda pozycja z menu – obłędna. Jeśli znowu będzie taka potrzeba nie będziemy trzeba daleko szukać, wiemy gdzie zamawiać.

Krzysiek Krawczyk

Vistula

Przepyszne jedzenie, wyśmienicie podane! Pełen profesjonalizm. Dziękuję i polecam.

Karolina Szymczak Lat na rynku Eventów Klientów Przygotowanych przekąsek

Nasi Klienci

leo-digital assurance puma apple thor ceph microsoft adidas stilch vans giorgio-armani philips

Galeria – Nasze ostatnie realizacje

ZDOBYTE NAGRODY

2022-orly-gastronomii-1500px 300xNxSuper_Marka_2022_RGB.png.pagespeed.ic.LgGpS-Vd4I c4p

W celu uzyskania bliższych informacji na temat zasad, warunków i możliwości współpracy franczyzowej z naszą siecią prosimy o kontakt z Dyrektorem ds. Rozwoju Sieci:

Bartosz Dębowski franczyza@catering4pory.pl +48 603 863 989
Imię * Email * Telefon * Temat * Treść wiadomości